برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English

 

Nosratollah Zarghami
Full Professor
Specialty: Clinical Biochemistry and Medical Biotechnology 
zarghami@tbzmed.ac.ir



 
                                 
Mohammad Nouri (PhD)
Title: Full Professor
Specialty: Clinical Biochemistry



 
 
Morteza Milani (PhD)
Title: Associate Professor
Specialty: Microbiology
Email: dmilanimo@tbzmed.ac.ir




 
SafarFarajnia (PhD)
Title: Full Professor
Specilaty: Biotechnology
Email: farajnia@gmail.com





Abolghasem Mohammadi (PhD)

Title: Full Professor
Specialty: Molecular Genetics                    
Email: mohammadi@tabrizu.ac.ir

Abolfazl Barzegar (PhD

Title: Associate Professor
Specialty: Biophysics
Email: barzegar@tabrizu.ac.ir
 

Masoud Darabi
(PhD)
Title: Associate Professor
Specialty: Clinical Biochemistry
Email: mdarabi@hotmail.com

 

Effat Alizadeh
(PhD)
Title: Assistant Professor
Specialty: Medical Biotechnology Email: alizadehe@tbzmed.ac.ir
 

Mohammad Rahmati (PhD)

Title: Associate Professor
Specialty: Clinical Biochemistry
Email: rahmatibio@gmail.com
 
 
Rana Jahanban-Esfahlan
(PhD)
Title: Assistant Professor
Specialty: Medical Biotechnology Email: Rana.jahanban@gmail.com